G L O B A L E N T E G R E
PROJE YÖNETİMİ

Global Entegre, ulusal ve uluslararası gerçekleştirdiği tüm projelerde karmaşıklıktan sadelik ve şeffaflık anlayışını benimseyerek projeleri yönetmektedir. Malzeme ve hizmet tedariğinden, iş güvenliği ve finans süreçlerine kadar projelerin her aşamasını başarı ile sürdüren Global Entegre, kadrosunda bulundurduğu konusunda yeterliliğe sahip sertifikalı Proje Yönetim Uzmanları ile sektörün öncü firmalarından biri olmuştur.

FİNANSAL ÇÖZÜMLER

Projeler için finansman sağlamak son derece önemli bir iştir. Projenin tüm risklerinin ön görüldüğü zamanlarda Global Enregre müşterileri ve iş ortakları için finansal çözümler sağlar. Sağladığı finansal çözümlerde esas olan müşteri memnuniyeti ve devamlılığı olduğu bilinci ile çalışan Global Entegre , teminat ve taksitlendirme seçenekleri ile projelere finansman sağlamaktadır.

ÇÖZÜM EKO SİSTEMİ

20 yıllık deneyim ile kurulduğu günden bugüne oluşturduğu eko sistem sayesinde müşterilerini, iş ortaklarını, üretici ve tedarikçilerini bir arada tutan Global Entegre kendisine duyulan haklı “Güven” ‘i korumak için çalışmalarını titizlikle gerçekleştirir. Doğru müşteriye, doğru çözüm, doğru çözüme, doğru insan bileşenlerini göz ardı etmeyen Global Entegre gerçekleştirdiği yüzlerce projede müşterilerinin gelirini arttıran, giderlerini azaltan çözümleri sunmaya devam ediyor.

DIŞ KAYNAK PERSONEL YÖNETİMİ

Başta Enerji ve Bilişim sektörleri olmak üzere ,sağlık, üretim, lojistik alanlarında siz asli işiniz ile ilgilenin personel ihtiyacınızı Global Entegre sağlasın. Özgeçmiş havuzunda bulunan, referanslı ve nitelikli insan kaynağı sayesinde Global Entegre müşterileri ve iş ortakları için personel barındırma hizmetleri vermektedir.

KONTRAT YÖNETİMİ

Hedefinde “Mutlu Müşteri” olan Global Entegre, müşterileri adına geliştirdiği ürünlerin yanı sıra, alt yüklenicilerinin sunduğu servisler, dışarıdan aldığı ürün ve hizmetler ile müşterileri için sözleşmeler yönetir.

TEKNOLOJİ , ENERJİ VE VERİMLİLİK YÖNETİMİ

Kurulduğu günden bugüne faaliyet gösterdiği alanların tümünün çıktısına “verimlilik” diyen Global Entegre, güçlü teknoloji alt yapısı, geliştirdiği ve tedarik ettiği teknoloji ve enerji ürünleri inovatif çözümler sunarak müşterileri için maksimum fayda sağlamaktadır.

MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ

Temeline insan, teknoloji ve enerjiyi alarak kurulan Global Entegre, sunduğu çözümlerin tamamında maksimum faydayı amaçlar. Yüksek teknoloji kullanımının yanı sıra müşterilerine sunduğu ürün ve hizmetlerinde müşterilerine değer katacak, maliyetlerini azaltacak, hayatını kolaylaştıracak ya da kârlarını maksimize edecek çözümler sunar. İnovastif teknoloji çözümlerini geliştiren Global Entregre sahip olduğu mühendis kadrosu ile doğru ürünleri bir araya getirerek müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

ANAHTAR TESLİMİ İNŞAAT SÖZLEŞMELERİ

Personel tedariğinden malzeme seçimine ve teminine alt yüklenici seçiminden denetime kadar tüm süreci planlayan Global Entegre, doğru zaman ve doğru çözüm ilkeleri ile anahtar teslim İnşaat çözümleri sunmaktadır.

SATIŞ PAZARLAMA VE İHALE YÖNETİMİ

Global Entegre, müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için iş ortaklarının geliştirdiği ürün ve hizmetlere kendi katma değerli servisleri katarak doğru strateji ve %100 memnuniyet ilkesi ile müşterilerine sunar. Yurt içinde ve yurt dışında gerçekleştireceği tüm projeler için Pazar araştırması, anket, teklif, sözleşme ve teminat süreçlerini başarı ile tamamlar.